Rimmel London Lip Conditioning Balm By Kate

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Lip Conditioning Balm By Kate

Sníte o balzámu na rty v podobě elegantní rtěnky, který pečuje, příjemně voní a dodává jemný lesk? Zde ho pro vás máme: Rimmel London Lip Conditioning Balm By Kate.

Rimmel London Lip Conditioning Balm By Kate: balzám na rty coby pomocník i svůdník

Tento nenápadný balzám značky Rimmel London plní celou řadu funkcí: vyživuje, hydratuje, zvláčňuje a zjemňuje rty, chrání je před UVA/UVB zářením, vysušením i popraskáním. Bonusem je decentní vůně a lesk Lip Conditioning Balm By Kate. Využijte ho pro první pomoc i podporu smyslnosti rtů, kdykoli přes den, večer či noc si vzpomenete… Stylový balzám na rty pojme i malá kosmetická taštička či kabelka-psaníčko.

S dekorativní kosmetikou Rimmel London vždy zabodujete

Značka Rimmel London, odrážející londýnské módní trendy, přináší na světové trhy nejprodávanější dekorativní kosmetiku. Její historie se píše už od roku 1834, když si její zakladatel, uznávaný parfémář, otevřel v Londýně se synem svou první parfumerii House of Rimmel. Důležitým milníkem se stal rok 1996, kdy značku zastřešila společnost Coty.

Rimmel London Lip Conditioning Balm By Kate patří do kolekce rtěnek a balzámů na rty navržených samotnou legendární modelkou Kate Moss. Najdete v ní lákavé růžové, jemné meruňkové nebo kašmírově-béžové odstíny trvanlivých rtěnek pro každou příležitost. Inspirovaná zkušenostmi supermodelky Kate Moss vždy a všude zabodujete!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest