Tužidla na vlasy

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tužidla na vlasy

Tužidlo na vlasy nebo také fixační pěna pro objem dodá vašemu účesu perfektní tvar a dlouhodobě ho zpevní. Poskytne mu božský objem od kořínků ke konečkům a dokáže také vytvořit pružné vlny či lokny. Spolu s lakem patří k základní péči o vlasy. Soudobá tužidla obsahují i UV filtry, posilují barvu a neslepují vlasy, ani je zbytečně nezatěžují, váš účes díky tomu zůstane vzdušný a přirozený.

Nejoblíbenější tužidla na vlasy

Tužidla na vlasy vybírejte podle požadované fixace: extra silná, silná, střední a slabá. Zárukou kvality zvoleného tužidla jsou přední světové značky vlasové kosmetiky: L'Oreal Professionnel, Schwarzkopf, Tigi, Matrix, Orofluido či Kallos Cosmetics.

Jak používat tužidlo na vlasy?

Aplikujte malé množství pěny či krému na umyté a ručníkem vysušené vlasy, hřebenem nebo prsty. Kadeřníci doporučují hřeben se širokými zuby nebo kartáč, jímž tužidlo postupně nanesete po celé délce vlasů. Poté vlasy vyfénujte nebo upravte pomocí prstů. Výsledkem je dokonalé zpevnění, pružnost a lesk účesu. Pro večerní účesy, například vyčesané drdoly, je možné použít větší množství tužidla. Jinak je na místě střídmost, aby se vlasy pod tužidlem rychleji nemastily. S žehlením či kulmováním vlasů počkejte, až tužidlo úplně zaschne.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest