Gely na vlasy

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Gely na vlasy

Ať už chcete rošťácký účes z krátkých vlasů, lesklé kudrny nebo hladkou dlouhou hřívu, vezměte si na pomoc některý z moderních gelů na vlasy. V e-shopu je můžete třídit podle značek nebo 4 stupňů fixace (v liště vlevo). Možná budete překvapení, co všechno s nimi dokážete! Inspirujete pak další uživatele v recenzích?

K čemu slouží stylingové gely na vlasy

Gely na vlasy se používají při konečné úpravě a fixaci dámského, pánského i dětského účesu. Pomáhají dosáhnout požadovaného účesu a udržet jeho tvar. Mnohé gely cílí na dlouhotrvající objem vlasů, další mají matující efekt nebo zahrnují vyživující oleje. Některé gely na vlasy obsahují i třpytivé částečky pro rozzáření účesu, kterého si tak zaručeně každý všimne.

Vedou gely Kallos, Nivea a Goldwell

Mezi hojně objednávané gely na vlasy patří extra tužicí přípravek Kallos Styling Gel Mega Strong, poskytující super pevné držení účesu a aktivně chránící vlasy před slunečním zářením díky pro-vitaminu B5. Kosmetika Kallos je navíc „za hubičku“. Popularitu získal rovněž krémový gel na vlasy Nivea Styling Cream Creme Gel. „Vlasový gel je prima. Dobře se nanáší a účes drží. Vlasy se nelepí a dobře se tvarují. Cena úměrná – spokojenost veliká,“ říká o něm jedna ze zákaznic. Doporučovaný stylingový gel na vlasy je také Goldwell Style Sign Ultra Volume Lagoom Jam. Okamžitě vlasům dodá žádoucí objem a tvar. Zákazníci často volí i gely na vlasy od značek L'Oréal Paris a Schwarzkopf.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest