Péče o zubní náhrady

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Péče o zubní náhrady

Prozkoumejte naše produkty pro péči o zubní náhrady, které vám zajistí pohodu a sebejistotu v každodenním životě. Bez ohledu na to, zda máte zubní náhrady nebo nosíte rovnátka, tyto vychytávky jsou zde pro váš dobrý pocit.

Záruka komfortu a sebevědomí při používání zubních náhrad

Fixační krémy z naší nabídky jsou navrženy tak, aby poskytovaly silnou a dlouhotrvající přilnavost vašim zubním náhradám. Díky nim se nemusíte obávat, že by se zubní náhrady mohly nepříjemně pohybovat nebo vyklouznout. Jsou to spolehliví společníci pro každodenní použití. Pro udržení čistoty a svěžesti vašich zubních náhrad jsou k dispozici čisticí tablety a roztoky. Tyto produkty pomáhají odstraňovat zbytky potravy, bakterie a nežádoucí zápach. Pravidelné používání čisticích tablet a roztoků udržuje vaše zubní náhrady v optimálním stavu. Pro kompletní péči o zubní náhrady nabízíme i celé sady – praktické a ekonomické řešení pro vaši dentální rutinu.

Péče Corega či Curaprox, na kterou se můžete spolehnout

Fixační krémy, čisticí tablety a roztoky na zubní náhrady a rovnátka i celé sety pro péči o umělý chrup pro vás pečlivě vybíráme ze sortimentu osvědčených značek Corega nebo Curaprox. Značka Corega je dlouholetým průkopníkem v oblasti péče o zubní náhrady. Díky desítkám let praxe se stala jedním z předních výrobců fixačních krémů, čisticích tablet a roztoků určených pro uživatele zubních náhrad. Vyzkoušejte třeba fixační krém Corega Extra Strong s 3D držením a velmi silnou fixací po dobu až 12 hodin. Přípravek neobsahuje zinek a je obohacen jemnou mátovou příchutí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest