Dekorativní doplňky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Dekorativní doplňky

Ženy se od pradávna rády zdobí – určité části těla zvýrazňují a jiné zase potlačují. K těmto účelům se využívají rozmanité přírodniny, barvy, šperky i symbolika, která může mít náboženský či ochranný charakter. V dnešní době účelové ženské zdobení náramně usnadňují již připravené dekorativní doplňky. Inspirujte se naší nabídkou.

Možnosti dekorativních doplňků

Zvláště v čase plesů, karnevalů a festivalů jdou na dračku třpytivé kamínky k nalepení na obličej, tělo i nehty, které stačí pouze sejmout z archu a nalepit na příslušné místo. Řada velikostí kamínků umožňuje vytváření rozmanitých vzorů. Jistě oceníte i opakované použití těchto dekorativních doplňků.

Jinou možností lákavého ozdobení je přechodné tetování na tělo. Jeho zaměření naznačuje už název: Orient, Holiday či Party. Použití je opět snadné: odstraňte ochrannou fólii a přiložte tetování na požadované místo suché pokožky. Navlhčete ho proudem vody nebo namočenou houbičkou a přidržte. Jakmile začne ochranný obal klouzat, sundejte ho a nechte tetování zaschnout.

Nechte vyniknout svou jedinečnost

Výběrem vhodného dekorativního doplňku podtrhnete svůj půvab, osobnost, ale třeba i sounáležitost s přírodou. Fantazii se meze nekladou, a tak si můžete třpytivými kamínky dotvořit i účes na maturitním plesu. Jindy zase 3D nálepkami ozdobte nalakované nehty… A užívejte si na party komplimenty!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest