Rimmel London 60 Seconds

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London 60 Seconds

Značka Rimmel London přináší do celého světa nejnovější trendy přímo z centra módy a kultury – britské metropole Londýna. Má úctyhodnou tradici psanou již od roku 1834. Začala jako inspirativní parfémářská společnost a průkopnice v oblasti osobní hygieny. Důležitým milníkem byl pro značku Rimmel London rok 1996, kdy přešla do vlastnictví společnosti Coty a stala se jedním z předních světových výrobců dekorativní kosmetiky. Dlouholetou tváří Rimmelu je modelka Kate Moss.

Rimmel London 60 Seconds: Rychleschnoucí laky na nehty

Stejně jako jiné produkty značky, také rychleschnoucí laky na nehty z řady Rimmel London 60 Seconds se pyšní unikátním složením, snadným použitím, typickým britským designem a šetrností vůči přírodě. Jsou ideální do dnešní uspěchané doby, neboť vám na nehtech zaschnou za pouhou minutu. „Krásné barvy, které i dlouho vydrží,“ chválí laky na nehty z řady Rimmel London 60 Seconds ve své recenzi paní Helena.

TOP laky na nehty z řady Rimmel London 60 Seconds

Vyhledávaným a uznávaným produktem je lak na nehty Rimmel London 60 Seconds Super Shine, který vaše nehty nejenže působivě zbarví, ale i rozzáří. Je také velmi odolný – zajistí vám bezchybný vzhled nehtů až na 10 dnů. O přesnou a rychlou aplikaci laku se postará inovativní plochý a široký štěteček. „Dodává ženskost. Pěkný vysoký lesk. Rozhodně doporučuju,“ uvádí jedna z uživatelek. Odvážné zbarvení nehtů nabízí rovněž série Rimmel London 60 Seconds Rita Ora – například produkty 878 Roll In The Grass či 901 Darkest Desires. Vyberte si také vy ze široké škály nenápadných i osobitých odstínů laků na nehty Rimmel London 60 Seconds!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest