Vlasové mlhy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vlasové mlhy

Vlasová mlha je jemná vůně určená k použití na vlasy. Obsahuje méně vonných látek než parfémy, parfémované a toaletní vody. Díky lehkému složení vlasy nezatíží, nevysuší ani nepoškodí jejich barvu. Vlasové mlhy se z vlasů uvolňují postupně, takže budete v obláčku své oblíbené vůně po celý den. Některé vlasové mlhy obsahují také esenciální oleje a další složky, které vlasy chrání proti nežádoucímu UV záření. Poradí si i s elektrizujícími vlasy a propůjčí jim úžasný lesk.

Jak aplikovat vlasovou mlhu?

Nanášejte ji na suché vlasy ze všech stran, zhruba ze vzdálenosti 15–20 cm. Jinou vůni už nepoužívejte.

Ačkoli čerstvě umyté vlasy příjemně voní, tato vůně se velmi rychle vytrácí a už druhý den po ní většinou není ani památky. Právě proto vznikly vlasové mlhy, záruka přitažlivé vůně linoucí se z vašich vlasů po celé hodiny. Pomohou vám i ve chvíli, kdy musíte mytí vlasů kvůli časové zaneprázdněnosti nebo únavě odložit. V nouzi lze použít i běžný parfém, který ale z dlouhodobého hlediska vlasy vysušuje a slepuje.

Pořiďte si vlasovou mlhu s oblíbenou vůní

U nás naleznete vlasové mlhy zvučných značek, například Christian Dior nebo Thierry Mugler. Vlasovou mlhu, například ovocně-květinovou nebo zelenou chypre, si tak můžete pořídit jako doplněk svého oblíbeného parfému.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest