Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Voděodolný
Cruelty free

Dekorativní kosmetika na oči

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Dekorativní kosmetika na oči

Zvýraznění očí je v každodenním make-upu klíčové. Díky sexy kukadlům k sobě ihned přitáhnete pozornost. Dekorativní kosmetika na oči od nejslavnějších světových i tuzemských značek už na vás čeká. Máme na skladě skvělé řasenky, oční stíny, linky a tužky na oči! A spolu s nimi osvědčené báze pod stíny a řasenku, umělé řasy i kosmetiku pečující o řasy a obočí.

Možnosti dekorativní kosmetiky na oči

S pomocí neustále vylepšovaných líčidel můžete mít neodolatelné oči během chvilky. Současné řasenky mohou být objemové, prodlužující, tvarující, vyživující i voděodolné. Dobrá řasenka vám skutečně zajistí krásné, působivě oddělené řasy a celodenní trvanlivost bez rozmazávání a drolení. Náročné uživatelky jistě uvítají velké sady očních stínů, s nimiž se dá doslova kouzlit. Aby vám vydržely dlouhé hodiny, naneste na víčka před nalíčením speciální bázi. S trochou cviku ovládnete i tekuté oční linky, které váš pohled zvýrazní opravdu dramaticky. Nebo vyzkoušejte fix v tužce, ideální pro začátečnice. Nezapomeňte ani na výživný gel, krém nebo kondicionér na řasy a obočí, které pravidelně nanášejte podle návodu.

Vybírejte ze široké škály barev a druhů

Mezi populární značky dekorativní kosmetiky na oči patří Max Factor, Rimmel London, Gabriella Salvete, Maybelline, Makeup Revolution London, L'Oréal Paris, Bourjois Paris, Lancome, Guerlain nebo Astor. Ze široké škály barev a druhů dekorativní kosmetiky na oči si u nás určitě vyberete TOP líčidla pro každou příležitost.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest