Získejte plastovou láhev k nákupu značky Panthenol Omega!

Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Voděodolný
Cruelty free

Dekorativní kosmetika na oči

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Dekorativní kosmetika na oči

Zvýraznění očí je v každodenním make-upu klíčové. Díky sexy kukadlům k sobě ihned přitáhnete pozornost. Dekorativní kosmetika na oči od nejslavnějších světových i tuzemských značek už na vás čeká. Máme na skladě skvělé řasenky, oční stíny, linky a tužky na oči! A spolu s nimi osvědčené báze pod stíny a řasenku, umělé řasy i kosmetiku pečující o řasy a obočí.

Možnosti dekorativní kosmetiky na oči

S pomocí neustále vylepšovaných líčidel můžete mít neodolatelné oči během chvilky. Současné řasenky mohou být objemové, prodlužující, tvarující, vyživující i voděodolné. Dobrá řasenka vám skutečně zajistí krásné, působivě oddělené řasy a celodenní trvanlivost bez rozmazávání a drolení. Náročné uživatelky jistě uvítají velké sady očních stínů, s nimiž se dá doslova kouzlit. Aby vám vydržely dlouhé hodiny, naneste na víčka před nalíčením speciální bázi. S trochou cviku ovládnete i tekuté oční linky, které váš pohled zvýrazní opravdu dramaticky. Nebo vyzkoušejte fix v tužce, ideální pro začátečnice. Nezapomeňte ani na výživný gel, krém nebo kondicionér na řasy a obočí, které pravidelně nanášejte podle návodu.

Vybírejte ze široké škály barev a druhů

Mezi populární značky dekorativní kosmetiky na oči patří Max Factor, Rimmel London, Gabriella Salvete, Maybelline, Makeup Revolution London, L´Oréal Paris, Bourjois Paris, Lancome, Guerlain nebo Astor. Ze široké škály barev a druhů dekorativní kosmetiky na oči si u nás určitě vyberete TOP líčidla pro každou příležitost.

Doprava:
Platba:
Certifikace: