Žehličky, kulmy a fény na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Žehličky, kulmy a fény na vlasy

Víme, že ženy chtějí být každou chvíli jiné… Proto kromě vlasových přípravků vedeme i vlasovou techniku určenou k tvorbě rozmanitých účesů. Ať už toužíte vlasy žehlit, kulmovat či formovat horkým vzduchem, používání profesionální techniky garantuje minimální poškození vlasového vlákna. Například moderní šetrné fény jsou vybavené technologií ionizace, kulmy nastavením teploty, samočinným vypnutím po určitém čase a podobně.

Nejoblíbenější žehličky, kulmy a fény na vlasy

Oblibě zákaznic se těší třeba luxusní žehlička na vlasy GHD Eclipse Professional Styler nebo profesionální loknovací kulma Babyliss Pro Miracurl SteamTech. Tento přístroj vtáhne každý vlas do keramické komory, kde ho zahřeje ze všech směrů. Jakmile je pramen vyžehlený, kulma pípne a vy do ní vložíte další část vlasů. V oblasti fénů boduje iontový cestovní vysoušeč vlasů Bio Ionic Traveldryer, který vlasům dodává lesk a zároveň je hydratuje i uhlazuje.

Jak ochránit vlasy před vysokými teplotami

Tepelný styling je pro většinu žen nezbytný, ale vlasy při něm trpí vysokými teplotami. Před žehlením, kulmováním i náročnějším fénováním vlasů proto vždy doporučujeme použít ochranný přípravek pro tepelný styling, který vlasy spolehlivě ochrání a předejde jejich poškození. Žádané profesionální stylingové přípravky vyrábějí značky Wella, Tigi, Revlon Professional, L'Oréal Professionnel či Schwarzkopf. Obsahují ochranné i vyživující složky a některé dokonce zafixují účes.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest