Získejte plátýnkovou masku Gabriella Salvete k nákupu pleťové kosmetiky nad 299 Kč!

Bytové spreje a difuzéry

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:

O sortimentu Bytové spreje a difuzéry

Nechte se doma i v kanceláři každý den hýčkat unisex interiérovými vůněmi! Bytový sprej či difuzér povzbudí vaše smysly a vytvoří ve vybraném prostoru jedinečnou atmosféru. Podpoří relaxaci po práci, rodinnou sounáležitost, přátelské popovídání i večerní romantiku ve dvou. Šťastné chvilky s vašimi blízkými si v budoucnu nejlépe vybavíte právě prostřednictvím vůně. Vyberte si bytový sprej nebo difuzér s vaší zamilovanou vůní a žijte naplno!

Jak používat bytové vůně

Bytový sprej v podobě lahvičky s rozprašovačem je určený pro použití v interiéru, proto ho nestříkejte na pokožku ani oblečení. Vyhněte se rovněž aplikaci přímo na nábytek nebo bytový textil. Bytový sprej rozprašujte dle potřeby, udrží se v prostoru dostatečně dlouho. Další variantou je elegantní difuzér s tyčinkami, po nichž se vůně vzlíná. Vložte přírodní tyčinky do vonné esence a intenzitu vůně regulujte jejich přidáváním, ubíráním nebo otáčením. Umístíte-li aroma difuzér mimo přímé světlo, zdroje tepla a průvan, bude vám dělat radost výrazně déle. A pozor, bytové vůně bývají hořlavé, tudíž je chraňte před ohněm a dětmi.

Tipy na bytové spreje a difuzéry

Přízni našich zákazníků se těší bytové spreje a difuzéry od australské značky Glasshouse nebo od italské značky Culti. Vyniknou v jakékoli místnosti – od předsíně a kuchyně přes obývák až po koupelnu. Mezi TOP výrobky náleží unisex bytový sprej Glasshouse Fleurs Musquées s podmanivou vůní květin a pižma. Velmi žádané jsou citrusově-květinové vůně, které do prostoru uvolňuje například bytový sprej a difuzér Culti Stile Aria, inspirovaný letní pohodou ostrova Capri. Na podzim a v zimě vám zase dobije energii orientální bytová vůně, třeba Culti Stile Fuoco s citrusy, růží, hřebíčkem a pačuli.

Doprava:
Platba:
Certifikace: