Získejte plastovou láhev k nákupu značky Panthenol Omega!

Čisticí pleťové emulze

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Čisticí pleťové emulze

Nezanedbávejte pravidelné čištění pleti, které je základem kosmetické péče. Bez něho nefungují ani nejdražší krémy. Teprve zcela čistá pleť může volně dýchat a vstřebávat výživou kosmetiku. S pomocí moderní čisticí emulze vyčistíte pokožku obličeje od líčidel, denního prachu i mazu důkladně a přitom šetrně. Každodenní starostlivost se vám vrátí v podobě rozjasněné, vyhlazené a zdravé pleti.

Vybírejte čisticí emulze podle typu pokožky

Na trhu jsou univerzální čisticí emulze i produkty zaměřené na citlivou či problematickou pleť. Čisticí emulze se obvykle aplikují každé ráno a večer na vlhkou pokožku a poté se odstraní opláchnutím nebo pomocí vatových tamponků. Na obalu každého produktu naleznete návod.

Vyzkoušejte značku Orlane či L´Occitane

Naše zákaznice chválí účinky čisticí emulze Orlane Daily Stimulation Vivifying. Toto odlehčené odličovací mléko krásně rozpouští zbytky makeupu a odstraňuje veškeré nečistoty, přičemž nepoškozuje přirozený ochranný film pleti. „Dobře odlíčí i oči. Příjemná vůně. Pleť je osvěžená,“ napsala jedna uživatelka do recenze. Žádaná je rovněž intenzivní čisticí pěna L´Occitane Immortelle Precious Intense Cleansing Foam. Oba jmenované přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Doprava:
Platba:
Certifikace: