Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Dominantní složka

Přípravky po holení

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky po holení

Bez holení se dnes neobejdou muži ani ženy. Speciální kosmetický přípravek po holení zmírňuje podráždění pokožky těsně po odstranění vousů či chloupků a předchází tvorbě nepěkných bolestivých pupínků. Navíc pleť účinně hydratuje, dodává jí pocit svěžesti a pohodlí. Přitom nesejde na tom, zda se nežádoucích chloupků zbavujete žiletkou, strojkem, cukrovou pastou, voskem nebo depilačními krémy. Objednejte si v rámci holicí kosmetiky také moderní přípravky po holení a těšte se z trvale hebké, zklidněné pokožky.

Přípravky po holení ocení pánové i dámy

Vybírejte mezi kosmetikou po holení pro muže i ženy, pro normální i citlivou pokožku. Při rozhodování vám napomohou zákaznické preference značek i konkrétních produktů (stačí je roztřídit podle nejprodávanějších či nejlépe hodnocených). Vyplatí se také dodržovat pár zásad: především používat ostré břity a holení naplánovat nejlépe ke koupeli či sprše, aby chloupky snadno změkly a povolily. Kromě vhodné kosmetiky minimalizuje zarůstání chloupků i holení po směru jejich růstu a pravidelný peeling pokožky celého těla.

Vyzkoušejte značky L'Oréal a Biotherm

Přední příčky prodejnosti zaujímá hydratační gel po holení L'Oréal Paris Men Expert Hydra Power After-Shave Lotion a krém po holení bez alkoholu Biotherm Homme Active Shave Repair pro citlivou mužskou pleť. S tímto přípravkem se zcela vyhnete nepříjemnému pocitu svědění a zčervenání kůže po holení. Značka Biotherm nabízí už od roku 1950 špičkovou pleťovou a tělovou kosmetiku založenou na léčivých účincích termální vody a dalších přírodních složek. Využijte díky ní energii přírody i při rutinním holení!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest