Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Přípravky proti celulitidě a striím

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky proti celulitidě a striím

Celulitida a strie dnes patří k největším kosmetickým strašákům. Jak je to u vás? Také se nerada svlékáte do plavek, protože vaše pokožka v problémových partiích nevypadá úplně podle vašich představ? Začněte používat některý z přípravků proti celulitidě a striím a viditelné výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Jak se zbavit celulitidy

Takzvaná pomerančová kůže neboli celulitida se nejčastěji tvoří na stehnech a hýždích. Provází ji nerovnoměrně rozložený tuk a nevzhledné hrbolky, které milionům žen dokážou srazit sebevědomí na bod mrazu. Anticelulitické přípravky zlepšují prokrvení pokožky, a tím napomáhají odbourávání tuků a vyhlazení pokožky. Zpevňují a zeštíhlují pokožku a navrací jí hladkost a pružnost. Vsaďte na tělové přípravky od Nuxe, Nivea, Collistar či Clarins!

Boj proti striím

I když je naše kůže velmi pružná, na některé rychlé změny nedokáže zareagovat a výsledkem jsou drobné jizvičky, prasklinky, označované jako strie. Jejich vznik bývá spojován s těhotenstvím, mohou se ale vytvořit také při náhlém zvýšení hmotnosti. Potom je načase sáhnout po přípravku proti striím, který dokáže zlepšit elasticitu kožních vláken a pravidelným používáním vzhled strií viditelně redukuje. Jednoznačným favoritem je olej Bi-Oil, další oblíbené přípravky nabízí i Biotherm a Clarins.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest