Rimmel London Scandal Eyes

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Scandal Eyes

S kosmetickou značkou Rimmel London můžete i v české kotlině žít jako Londýňanka, každodenně experimentovat s líčidly a odvážně posouvat své hranice. Značka Rimmel London už od roku 1834 formuje vlastní pravidla, hraje tvrdě, ale vždy s úsměvem. Bavte se i vy! Například s řadami očních líčidel Rimmel London Magnif Eyes, Exaggerate či dokonce Scandal Eyes. Míru nápadnosti vašeho očního make-upu s nimi snadno přizpůsobíte aktuální míře vašeho rebelství. Případnou kritiku okolí ignorujte – svýma očima se vyjadřujete vy!

Rimmel London Scandal Eyes: Výstřední oči

Pamatujte, že oči přitahují pozornost nejvíce. Díky dobré řasence a dalším očním líčidlům si vás každý hned všimne. Chcete se nalíčit opravdu výrazně? Využijte dekorativní kosmetiku Rimmel London Scandal Eyes. Nabízí sérii osvědčených řasenek, voděodolných očních linek, očních stínů a tužek na oči, s nimiž v mžiku vytvoříte nečekané, až skandální nalíčení.

Objemová řasenka Reloaded – to je fakt trefa!

V řadě Rimmel London Scandal Eyes exceluje objemová řasenka Reloaded – černá nebo extrémně černá. Perfektně natočí, oddělí a nadzvedne každou řasu, a to i díky pokrokovému zúženému kartáčku. Řasenka vám na očích vydrží až 24 hodin a nezradí vás v žádné situaci. Plusem je i jednoduché, rychlé odlíčení řasenky Reloaded – jen s pomocí teplé vody. A také její příznivá cena. Neváhejte – tolik výhod za pár korun hned tak nenajdete.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest