Rimmel London Wonder´Luxe Volume

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Wonder´Luxe Volume

Hledáte řasenku, která úžasně prodlužuje, přidává objem, nerozmazává se, nežmolkuje, neslepuje, nezatěžuje a k tomu o řasy pečuje výživnými oleji? Našli jsme ji pro vás! Nese jméno Rimmel London Wonder'Luxe Volume, je za skvělou cenu a jde opravdu na dračku, takže s objednávkou neváhejte.

Rimmel London Wonder'Luxe Volume: půvabné líčidlo 2v1 – pro objemné i opečované řasy

Řasenku Rimmel London Wonder'Luxe Volume si prostě zamilujete. Kromě intenzivní pigmentace ji ctí také obsažený arganový, marakujový, marulový a čajovníkový olej. Aplikujte jednu vrstvu řasenky pro přirozený vzhled, nebo více vrstev pro dramatičtější efekt. Před okolím zazáříte i designem této řasenky – každé její vytáhnutí z taštičky je malým obřadem.

Nechte se hýčkat extra objemem řas i čtyřmi luxusními přírodními oleji

Možná jste nevěděla, že značka Rimmel má v historii řasenek mimořádné místo. Její zakladatel Eugen Rimmel totiž stál u zrodu tohoto líčidla a v některých jazycích, například francouzštině, italštině, španělštině či arabštině, se slovo „rimmel“ od té doby až dodnes používá ve smyslu slova „řasenka“.

Zde se o vaši pozornost uchází novodobá řasenka pro maximální délku a objem Rimmel London Wonder'Luxe Volume – Black, Brown Black či Extreme Black (černá, hnědočerná a sytě černá). Nejsytější odstín zvolte na extravagantní večerní akci, a naopak střídmý hnědočerný pro běžné využití – školní, kancelářské nebo víkendové. Kdo by odolal líčidlu, které kromě vytvoření svůdného pohledu bude o vaše řasy nepřetržitě pečovat čtyřmi přepychovými přírodními oleji!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest