Napsali o nás

Vážení zákazníci, návštěvníci,

V online parfumerii Elnino.cz nikdy nekupujete zajíce v pytli. Když si nejste jistí výběrem, pročtěte si hodnocení od zákazníků, kteří si vybraný parfém nebo kosmetiku koupili před vámi. A jestliže se rozhodnete pro nákup, budeme moc rádi, přidáte-li vlastní hodnocení zakoupeného produktu. Těšíme se na vaše postřehy!

Váš tým Elnino.cz

Příspěvky, které obsahují neslušná slova nebo se jinak dotýkají osob hodnotitelů, příspěvky, které obsahují odkazy na konkurenci nebo cenové srovnání, prodej apod. budou vymazány.

Nepište dotazy ani neuvádějte žádné odkazy. Sekce slouží pouze pro hodnocení e-shopu.

Pokud máte jakýkoli dotaz, volejte 491 204 255​ nebo pište na info@elnino.cz

Napsat novou recenzi

  • Pro přidání recenze se prosím přihlaste.
Leona K.

Musím jen vřele doporučit!!!!Jsem nad míru spokojená a nebyl to můj poslední nákup!!!!Jednotlivé zboží v balíku nádherně zabalené v bublikové fólii. To se mi ještě na žádným internetovým obchodě nestalo!!!!Skvělá komunikace....Jen škoda že je tu jen 5 hvězdiček za mě mají 10!!!!!!!!!!!!!!!

Petr

Rychlé dodání, super ceny... Opakovaný nákup...

Marcela R.

Ano

  • Vůně, cena
Lenka D.

Super obchod.Ochota a rychlost při reklamaci.

Odpověď pro pana Tomáše:

Vážený pane Tomáši, velice nás mrzí Vaše reakce. Mohu Vás však ujistit, že naše společnost nabízí pouze značkové a originální zboží. Pokud se Vám zboží zdá jakkoliv v nepořádku, zašlete nám jej zpět k reklamačnímu řízení. Věřím že vše bude vyřešeno k Vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení, krásný den.

Doprava:
Platba:
Certifikace: