Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť dle věku
Přírodní
Cruelty free

Péče o oči

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Péče o oči

Svěže vypadající oči rozjasní a omladí celou tvář. Pleť v okolí očí je však velmi tenká a citlivá, proto vyžaduje speciální přípravky. A to už zhruba od 20 let věku. Kosmetická péče o oční okolí působí hydratačně, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima, odstraňuje jemné linky a zklidňuje opuchlé a unavené oči. Vyberte si z naší široké nabídky ideální přípravky!

Oční krémy

Vráskám v okolí očí nejlépe předejdete důsledným používáním očního krému. A nemusí to být o penězích. Za nejprodávanější oční krém proti vráskám Ziaja Eye Cream Parsley vydáte jen několik desetikorun, přičemž pleti každodenně zajistíte provitamín B5, vitaminy A, E i cenný olej z listů petrželky. Vyhlášené oční krémy produkují také značky NUXE, PAYOT nebo Dermacol. Vyzkoušejte například remodelační krém na oči a rty Dermacol Hyaluron Therapy 3D Eye & Lip Cream, alternativu hyaluronových injekcí, a těšte se z okamžitého efektu. Oční krémy nanášejte večer i ráno pod oči a na oční víčka, poté je konečky (jemnějších) prsteníčků zlehka vklepávejte do pokožky.

Oční gely

Další variantou jsou nedráždivé oční gely, které řeší specifické problémy v této oblasti. Můžete se rozhodnout pro gely na citlivé oči, proti tmavým kruhům pod očima, hydratační nebo protivráskové oční gely. K nejlépe hodnoceným značkám očních gelů patří PAYOT, Dermacol, Clarins a Lancôme, k jejímuž výrobku se vyjádřila paní Marie: „Používám pravidelně, za mě super!“ A o tom to právě je – oční okolí se bez pravidelné péče prostě neobejde…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest