Rimmel London Exaggerate

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Exaggerate

Žijte jako Londýňanka, experimentujte s líčidly, posouvejte své hranice! Pomůže vám s tím Rimmel London, značka moderní dekorativní kosmetiky, která svůj osobitý přístup uplatňuje už od roku 1834. Na svém webu přibližuje: „Londýn se stal hřištěm v naší hře. Londýn si utváří vlastní pravidla. Svoje vlastní barvy. Hraje tvrdě, ale vždy s úsměvem!“ Dopřejte si od značky Rimmel London třeba laky na nehty 60 Seconds, oční líčidla Magnif Eyes, dlouhotrvající rtěnky a make-upy Lasting Finish, lesky na rty Oh My Gloss! či zvýrazňovače očí a rtů Exaggerate.

Rimmel London Exaggerate: Líčidla pro rebelky

Řada Rimmel London Exaggerate vznikla pro odvážné ženy, které chtějí své líčení někdy i přehnat. Vědí totiž, že díky tomu 100% zaujmou. V řadě Exaggerate najdete působivé tekuté oční linky včetně voděodolných, vysouvací tužky s praktickým aplikátorem, skvělé pro kouřový efekt očí, nebo různobarevné tužky na rty. Výhodou znamenitých líčidel Rimmel London Exaggerate je také cenová dostupnost, takže si je mohou dovolit i uživatelky s omezeným finančním rozpočtem.

Tipy na oční linky pro pokročilé i začátečnice

TOP výrobkem řady Rimmel London Exaggerate jsou černé tekuté oční linky, které vám vytvoří intenzivní a sexy kočičí pohled. Pro perfektní výsledek je před každým použitím protřepejte, čímž zajistíte rovnoměrnou hustotu pigmentu. Další možností jsou vysouvací tužky na oči Exaggerate. Aplikace těchto očních linek je snadnější, proto se doporučují i začátečnicím. Nalíčení očními linkami Exaggerate určitě natrénujte – stojí to za to.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest