Certifikace a ocenění

Nakupujte bez zbytečných starostí! Objednávání zboží v internetovém obchodě Elnino.cz je snadné, rychlé a bezpečné. To už před vámi prověřily tisíce spokojených zákazníků, stejně jako nezávislé asociace pro elektronickou komerci. Prohlédněte si naše certifikáty, ocenění i další úspěchy.

Neustále se snažíme dělat vše pro to, abyste si nákupy v našem e-shopu jak se patří užili. Dobu dodání jsme stlačili na minimum, stejně jako lákavé ceny parfémů a kosmetiky. U produktů najdete obsáhlé popisky, náš zákaznický servis šlape jako na drátkách a když se náhodou něco úplně nepovede, reklamaci i odstoupení od smlouvy vyřešíme bez zbytečného zdržování. Přesvědčte se sami, jak pohodlné je nakupování parfémů a kosmetiky přes internet.

Certifikovaný internetový obchod Elnino.cz

APEK Certifikovaný obchod

APEK Certifikovaný obchod

Asociace pro elektronickou komerci, neboli zkráceně APEK, již více než 20 let provádí certifikaci internetových obchodů. Její zástupci každoročně prochází nejen obchodní podmínky a reklamační řád, ale vyzkouší si také kompletní nákupní proces. Hodnotí mimo jiné komunikaci obchodu, rychlost dodání, řešení případných stížností zákazníka i následné odstoupení od smlouvy či reklamaci. Vše musí proběhnout v souladu s obchodními podmínkami, a především s platnou legislativou ČR. Certifikát zákazníkům poskytuje záruku bezpečného nákupu.

APEK Terminologie dodání

Kodex terminologie lhůt dodání

Na Elnino.cz máme vše skladem a u každého produktu jasně uvádíme, kdy vám ho doručíme, případně kdy si ho budete moct vyzvednout. Terminologie lhůt dodání, kterou sestavila Asociace pro elektronickou komerci, nastavuje jasná pravidla o podávání informací o stavu skladových zásob nabízeného zboží. Zástupci této asociace pak prostřednictvím namátkových kontrol pravidelně ověřují, zda internetový obchod nadále dodržuje uváděné dodací lhůty. U nás se nemusíte bát, že si na objednané zboží počkáte třeba týden. Objednávky odesíláme obratem.

Trustmark Ecommerce Europe

Ecommerce Europe Trustmark

Asociace pro elektronickou komerci je od roku 2016 členem nadnárodní asociace Ecommerce Europe. Ta posuzuje internetové obchody podle všeobecně uznávaných evropských standardů, které jsou ještě přísnější než pravidla certifikace APEK. Elnino.cz uspělo i v této zkoušce na výbornou a díky tomu může hrdě používat prestižní známku Ecommerce Europe Trustmark. Asociace Ecommerce Europe všechny obchody s její certifikací pravidelně kontroluje, aby obchodníci nepolevili ve vysokém standardu poskytovaných služeb a zákazníci u nich mohli nakupovat bez starostí.

Heureka Zlaté ověřeno zákazníky

Zlaté Ověřeno zákazníky

Každý zákazník, který nakoupí na Elnino.cz, může svoji zkušenost s nákupem sdílet s ostatními zákazníky prostřednictvím oblíbeného nákupního rádce Heureka.cz. Po uskutečnění objednávky lze vyplnit dotazník spokojenosti a uvést své zkušenosti s nákupem, ať už jsou pozitivní, nebo negativní. Náš obchod byl díky dlouhodobě pozitivním recenzím za kvalitu služeb ohodnocen dokonce zlatou pečetí Ověřeno zákazníky. Děkujeme vám.

Heureka ShopRoku

ShopRoku

Heureka.cz ve své anketě ShopRoku každoročně hledá nejzářivější hvězdy mezi internetovými obchody. Rozhodují o nich jak zákazníci, tak i porota složená z odborníků v oboru e-commerce. V soutěži ShopRoku jsou vyhlašovány nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější české e-shopy a Elnino.cz se pravidelně umísťuje na předních příčkách. Naše úspěchy z uplynulých ročníků si můžete prohlédnout níže.

 

Pricemania Ověřený obchod

Pricemania Ověřený obchod

Díky službě Pricemania Ověřený obchod získáváte objektivní informace o tom, jak které obchody hodnotí jejich zákazníci a na základě toho si tak můžete vybrat kvalitní obchod pro svůj nákup. Náš e-shop Elnino.cz získal stříbrný certifikát Pricemania Ověřený obchod na základě veřejně dostupných hodnocení e-shopu na internetu. Děkujeme vám.

Přehled našich úspěchů v anketě ShopRoku:

2022

2. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
  2. místo: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)

2021

2. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
  3. místo: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)

2020

2. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
  2. místo: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
2019 3. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
2018 2. místo: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
  2. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
2017 2. místo: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
  2. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
2016 2. místo: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
  2. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
2015 3. místo: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
  2. místo: Cena kvality (kategorie Parfémy)
2014 finalista: Cena kvality (kategorie Parfémy)
  finalista: Cena popularity
2013 vítěz: Cena kvality (kategorie Parfémy)
  finalista: Cena popularity
2012 vítěz: Cena kvality (kategorie Parfémy)
2011 vítěz: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
2010 vítěz: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
2009 3. místo: Cena popularity
  vítěz: Cena kvality (kategorie Krása a zdraví)
  absolutní vítěz: Cena kvality

 

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest