Odličovače pleti

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Odličovače pleti

Odlíčení pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Proč byste ji měla pravidelně odličovat každý večer? I když svou pleť nalíčíte už ráno, ještě večer na ní najdete zbytky make-upu, zvláště potom když je dlouhotrvající. Vedle líčidel navíc na pokožce během dne ulpívají nejrůznější nečistoty, jako je mimo jiné i prach a pot. Před spaním je potom nutné pokožku důkladně vyčistit, aby mohla dýchat, dokázala lépe vstřebat noční krém a měla dostatek síly na přirozenou noční regeneraci. Pomůže vám odličovač pleti.

Jaký odličovač pleti zvolit?

Vybírejte z odličovacích krémů, mlék, pěn, vod, gelů, emulzí a ubrousků podle toho, jaké odlíčení vám nejvíc vyhovuje. Odličovací mléka a vody se nejčastěji aplikují vatovými tampóny, krémy, pěny, gely a emulze se zase většinou nanášejí prsty na navlhčenou pleť. Odličovací ubrousky jsou ideální na cesty, protože snadno čistí pleť několika málo tahy. Odličovač pleti by měl vyhovovat vašemu typu pokožky, přípravky na suchou pleť budou obsahovat vyživující složky, zatímco odličovače pleti pro mastnější pokožku dokážou pleť viditelně zmatnit.

Správná aplikace odličovače pleti

Nejdřív ze všeho odličte oči a rty, na tyto partie zpravidla existují speciální odličovače očí či rtů, které si dokážou poradit třeba i s voděodolnou řasenkou nebo dlouhotrvající rtěnkou. Potom sáhněte po odličovači pleti a následujte pokyny na jeho balení. Ať už máte odličovač na vatovém tampónu nebo ho nanášíte pomocí prstů, postupujte krouživými pohyby od čela směrem dolů až ke krku. Některé odličovače pleti je poté potřeba důkladně opláchnout, jiné už oplachování nevyžadují. Získejte díky odličovači pleti dokonale čistou a zdravou pokožku!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest