Pinzety

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Pinzety

Pinzeta je nejlepší a dosud nepřekonaný pomocník v boji s nechtěnými chloupky, především v oblasti obličeje. S dobrou pinzetou snadno docílíte perfektně upraveného obočí. Pinzeta patří do kosmetické výbavy každé ženy i muže. Většina lidí si bez ní nedokáže péči o tělo ani představit a nosí ji neustále s sebou.

Můžete mít i pinzetu s držadlem či osvětlením

Trh nabízí široký výběr pinzet od řady kosmetických značek. Tato pomůcka se odlišuje zejména tvarem, materiálem a velikostí. Některé pinzety doplňuje držadlo usnadňující práci a k dispozici jsou i praktické pinzety s osvětlením. Díky šikovné pinzetě vám už neunikne ani chloupek!

TOP pinzeta: Sally Hansen Eazy Tweezy

Naše zákaznice si oblíbily pinzetu na obočí Sally Hansen Eazy Tweezy. Její široký hrot a držadlo zaručí i vám přesnou a jednoduchou úpravu obočí. Značka Sally Hansen je americká legenda, která se dnes kromě kategorie odstraňování chloupků zaměřuje také na laky na nehty (nabízí přes 300 odstínů), péči o nehty, samoopalovací prostředky a kosmetické pomůcky. Podívejte se, co všechno kromě super pinzety si zde můžete od této značky objednat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest