Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Objem
-

Vatové tyčinky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vatové tyčinky

Vatové tyčinky jsou stálicemi v domácnostech po celém světě. Slouží jako praktické, jednorázové pomůcky pro každodenní hygienu uší a nosu, zejména u dětí už od novorozeneckého věku. Bodují však i při odstraňování make-upu či aplikaci různých kosmetických produktů. A sem tam po nich sáhnou také kreativci a kutilové. Jak vidíte, i drobnosti jako vatové tyčinky mohou mít velký vliv na zdraví a pohodu.

Existují bezpečné vatové tyčinky?

Už při péči o novorozence můžete využít speciální vatové tyčinky, jejichž anatomický tvar zabraňuje příliš hlubokému vložení. Tyto tyčinky jsou navrženy tak, aby dokonale vyčistily ouška a nos vašeho dítěte bez jakéhokoli rizika poškození. I díky složení ze 100% přírodních materiálů můžete být ujištěni, že používáte nejbezpečnější a nejekologičtější možnost pro vaše dítě. Avšak pozor, vatové tyčinky vždy uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Správný postup při čištění dětských oušek

Rodiče jsou někdy v rozpacích z křehkosti dětského tělíčka. Váš drobeček je ale odolnější, než si myslíte. Také hygiena s pomocí vatových tyčinek se brzy stane rutinou. Jak na ni? Vezměte vatovou tyčinku, jemně ji namočte v čisté vodě nebo speciálním čisticím roztoku a opatrně ji vložte do dětského ouška. Pohyby by měly být jemné a šetrné, aby se nepoškodil ušní bubínek. A pak stačí jen zlehka vyčistit zbytky usazenin nebo nečistot v oušku. Snadné, rychlé a efektivní!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest