Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Tělová mléka do sprchy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tělová mléka do sprchy

Tělové mléko do sprchy je moderní pečující přípravek, který vám ušetří spoustu času. Používá se přímo ve sprše po umytí běžným sprchovým gelem či mýdlem. Zanechá pokožku zvlhčenou, pružnou a zpevněnou, ochráněnou před působením nepříznivého počasí a dalších škodlivých vlivů, například tvrdé vody. Bonusem je příjemné parfémování tělového mléka do sprchy, třeba typickou, již po generace oblíbenou vůní značky Nivea.

Použití tělového mléka do sprchy je hračka!

Sprchové tělové mléko nanášejte na vlhkou pokožku mimo proud vody a chvíli po aplikaci ho opláchněte. Hotovo! Vystupujete ze sprchy s vyživenou a hebkou pokožkou celého těla, která už jiná tělová mléka či krémy nepotřebuje. Jistě vás potěší i to, že se můžete ihned obléknout, protože tělová mléka do sprchy nezanechávají stopy na ručníku ani na oblečení.

Šetřete čas se sprchovým tělovým mlékem

Mnoho lidí tělová mléka nepoužívá z prostého důvodu, že je to časově náročné a nepohodlné. Zvláště suchá a citlivá pleť pak může trpět. Praktická tělová mléka do sprchy jsou však úplně jinou kategorií – s nimi můžete pokožku vyživovat a zpevňovat při každém sprchování.

Dopřejte si tuto novátorskou kosmetiku, díky níž bude vaše pleť trvale krásná a zdravá.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest