Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Čisticí pleťová mýdla

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Čisticí pleťová mýdla

Čisticí mýdlo perfektně vyčistí vaši pleť od nečistot, make-upu a odumřelých kožních buněk. Moderní čisticí mýdla jsou šetrná a nevysušují pokožku. Při každodenním používání vám zajistí svěží, hladkou a zdravou pleť. Vedeme čisticí mýdla v tekuté i tuhé podobě, pro ženy i pro muže. Typicky konzervativně založení pánové trvají na mytí tuhým mýdlem – proč jim ho nedopřát? Minutka ráno a večer s čisticím mýdlem se vám bohatě vrátí stálým dobrým stavem pokožky.

První a nejdůležitější krok kosmetické péče

V sortimentu čisticích mýdel má velmi dobré jméno britská kosmetická značka Clinique, která už od doby svého vzniku v roce 1968 spolupracuje s dermatology. Vyvinula unikátní systém péče o pleť ve 3 krocích: zahrnují každodenní čištění pleti, exfoliaci a hydrataci. A právě v 1. kroku se uplatňují Clinique čisticí mýdla – tekutá i tuhá, dámská i pánská. Jistě mezi nimi najdete i univerzální produkt pro celou rodinu.

Která čisticí mýdla lidé objednávají nejčastěji

Naši zákazníci si oblíbili zejména tekuté čisticí mýdlo Clinique Liquid Facial Soap Oily pro smíšenou a mastnou pleť. Jak se používá? Trošku gelu smíchejte s vodou, naneste na pleť, krouživými pohyby ji chvilku masírujte a pak mýdlo i s veškerými nečistotami opláchněte. Pleť takto nejlépe vyčistíte ve sprše. Dalšími žádanými pomocníky jsou tuhá mýdla Clinique For Men Face Soap With Dish (pro muže) a Clinique Facial Soap Mild (pro dámskou suchou a smíšenou pleť). Aplikujte je ráno a večer na vlhký obličej a opláchněte.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest