Svátky, významné dny a nákupní akce

365 příležitostí pro nákup vůně

Nová vůně dokáže každého rozveselit kterýkoliv den v roce, některé dny se ale nabízejí víc než ostatní. Které příležitosti jsou ideální pro obdarování vašich blízkých? A kdy můžete bez výčitek udělat radost sami sobě?

Vánoční dárky

Dárek k narozeninám

Dárek k svátku

Dárky na Den matek

Dárky na den dětí

Valentýnské dárky

Dárky ke dni otců

Dárky k MDŽ

Black Friday parfémy

Máme tu samozřejmě Vánoce. A v těsném závěsu narozeniny, svátky, výročí... Svůj vlastní svátek oslavují zamilovaní, ženy, muži, matky, otcové i děti. Ale v kalendáři najdete mimo jiné i mezinárodní den sourozenců, mládeže, seniorů, leváků, dárců krve či lékařů, hasičů, učitelů, kuchařů a dalších profesí.

Aby toho nebylo málo, existují i takzvané svátky nákupní. Za všechny zmiňme Black Friday, jedinečnou prodejní akci na konci listopadu, kdy si můžete koupit (nejen) parfémy za ceny, které vám vyrazí dech.

… řekneme vám to takhle. Špatná příležitost pro nákup nového parfému neexistuje. Každý den může být o něco radostnější. A voňavější :-)

Nevíte si rady s výběrem vůně? Přesně pro tyto situace jsme pro vás připravili úžasné průvodce Jak si vybrat parfém a Jak vybrat parfém jako dárek. Napovědět může i rádce pro výběr vůně podle příležitostí nebo podle ročních období. A další zajímavé čtení o parfémech na vás čeká v Encyklopedii vůní. Nechte se inspirovat!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest