Zubní pasty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Zubní pasty

Sníte o dokonalém úsměvu a zářivě bílých zubech? Vaše přání dokáže splnit vhodně vybraná zubní pasta. Každodenní pomocník pro čištění zubů zbaví váš chrup všech nečistot, pomůže vyčistit mezizubní prostory a zanechá dech příjemně svěží. Kvalitní zubní pasta a čištění zubů alespoň dvakrát denně jsou nejlepší cestou k vysněnému krásnému úsměvu.

Zubní pasta pro každého

V rozmanité nabídce zubních past si dokáže vybrat každý. Přinášíme vám zástup bělicích zubních past, mezi nimiž jednoznačně vyniká černá zubní pasta s výtažky z uhlí. Existují pasty proti skvrnkám od kouření, vína a tabáku, zubní pasty pro posílení skloviny a nebo pro perfektně svěží dech. Některé bojují proti zubnímu kameni či plaku, jiné pasty úžasně pečují o citlivé zuby. Dětem přinášíme lahodné zubní pasty s ovocnými příchutěmi.

Efektivní spojení vědy a přírody

K nejoblíbenějším značkám pro ústní hygienu patří bezesporu inovativní Ecodenta. Zubní pasty Ecodenta efektivně využívají přírodní výtažky a účinky každé pasty jsou věděcky ověřené. Dalším osvědčeným výrobcem je potom Swissdent, jehož název nezapře švýcarský původ. Vyzkoušejte značkovou zubní pastu a sledujte, jak se stav vaší ústní dutiny mění k lepšímu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest