Rimmel London Lasting Matte

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Lasting Matte

Představujeme vám jedinečný make-upový produkt pro plné krytí, matný vzhled a skvělý pocit! S make-upem Rimmel London Lasting Matte si můžete být jista, že vaše pleť zůstane hydratovaná po dobu 12 hodin, aniž byste na ní pociťovala zátěž.

Rimmel London Lasting Matte: váš ideál, lehký make-up s dobrým krytím

S make-upem Lasting Matte si užijete matný vzhled, který zůstane bezchybný po dlouhou dobu. Umí také dobře zakrýt nedokonalosti. Pro dosažení nejlepšího výsledku připravte pokožku před nanesením make-upu pomocí krému, podkladové báze nebo jiného kosmetického přípravku. Poté aplikujte make-up a rovnoměrně ho rozetřete prsty, houbičkou nebo štětcem.

Splňte si sen o krásné a bezchybné pleti s tímto super líčidlem

S řadou světlejších i tmavších make-upů Rimmel London Lasting Matte můžete doslova kouzlit. Nejenže barevně sjednotí pleť a spolehlivě zakryjí různé chybičky, ale pomůžou vám vyladit také detaily, například:

1. Máte světlou pleť a chcete zvýraznit vrchní část lícních kostí. Použijte světlejší odstín make-upu na tuto oblast a jemně ho rozetřete, abyste vytvořila efekt zářivé pleti.

2. Máte tmavší pleť a chcete zúžit tvar obličeje. Použijte tmavší odstín make-upu na záhybech tváří a linii čelisti a jemně ho rozetřete, abyste vytvořila efekt zvýraznění a zúžení obličeje.

3. Máte pleť, která je o něco tmavší na krku a dekoltu než na obličeji. Použijte tmavší odstín make-upu na těchto partiích a pečlivě ho rozetřete, aby se barva pleti sladila a vytvořila jednotný vzhled obličeje, krku a dekoltu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest