Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Holicí strojky

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Holicí strojky

Život bez holicího strojku si dnes už většina lidí nedokáže představit. Zatímco muži si obvykle holí vousy na obličeji, dámské holicí strojky jsou určené pro drobné chloupky v oblasti podpaží, třísel a na nohou. Chcete-li dosáhnout bezbolestného oholení a vyhnout se možným poraněním, vsaďte na kvalitní holicí strojek z naší nabídky. Najdete zde jednorázová holítka pro muže i ženy, ale také oblíbené holicí strojky s náhradními hlavicemi. Vyzkoušejte také některý z populárních přípravků na nebo po holení a pamatujte si, že zarůstání chloupků či vousů nejlépe předejdete pravidelným peelingem.

Dámské holicí strojky

Zatočte rychle a efektivně s nevzhlednými chloupky na celém těle! Holení neboli depilace, tedy odstranění částí chloupků na povrchu kůže, dlouhodobě patří k nejoblíbenějším metodám. Narozdíl od epilace, kdy se chloupky odstraňují i s kořínky, se jedná o velmi rychlý a bezbolestný způsob, jak se zbavit chloupků. Pořiďte si holicí strojek pro ženy od věhlasných značek, mezi nimiž vyniká zejména Gillette nebo Wilkinson. Když holicí strojek použijete spolu s pěnou či gelem na holení, získáte dokonale hladkou a hebkou pokožku.

Nejlepší holicí strojky pro muže

Jaký holicí strojek je nejlepší? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Každá mužská pleť a vousy mají jiné požadavky, a každému muži proto bude vyhovovat něco trochu jiného. Snad nejznámějším výrobcem je značka Gillette, která nabízí nepřeberné množství holicích strojků. Mívají zvlhčovací proužky pro okamžité zklidnění pokožky a různý počet břitů pro důkladné oholení. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití pěny nebo gelu na holení. A jestli chcete svou pokožku zklidnit a provonět příjemnou vůní, nezapomeňte si pořídit vhodnou vodu po holení.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest