Vosky na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vosky na vlasy

Vosky na vlasy jsou nezbytným stylingovým přípravkem, zvláště při vytváření účesů z krátkých vlasů. Hlavním úkolem vosku je dodat vlasům žádoucí tvar a fixaci, díky níž účes vydrží po celý dlouhý den či společensky náročnou noc. Sortiment je dnes velmi široký – vybírejte mezi tuhými vosky na vlasy, pěnovými vosky, vosky ve spreji, hlínami i pastami na vlasy. Některé vosky navíc poskytují účinné složky pro lesk a hydrataci vlasů, nebo vlasy ochraňují před škodlivými vnějšími vlivy a vlhkostí.

V e-shopu je volba nejlepšího vosku na vlasy hračkou

V drogerii se možná cítíte bezradně, ale v e-shopu můžete vosky na vlasy třídit podle pohlaví (muži, ženy, unisex), kosmetických značek nebo stupně fixace (slabá, střední, silná, extra silná). Možnosti třídění jsou k dispozici přímo na této webové stránce v liště nalevo. Díky filtraci ihned naleznete přípravek vyhovující vašim potřebám. Dalším vodítkem mohou být tipy na nejprodávanější či nejlépe hodnocené vosky na vlasy (nastavte si nahoře).

TOP vosky: Goldwell, Schwarzkopf, L'Oréal Paris

„Dělá lesk, podrží tvar vlasů a nelepí se,“ chválí jedna ze zákaznických recenzí vosk na vlasy ve spreji Goldwell Style Sign Creative Texture Unlimitor. Patří k nejvíce žádaným, stejně jako tvarující vosk Schwarzkopf 3DMEN Molding Wax či extra silný vosk L'Oréal Paris Studio Line Architect Gloss Wax. Všechny jmenované přípravky nanášejte na suché vlasy a prsty vymodelujte účes.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest