Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť dle věku
Přírodní
Cruelty free

Oční séra

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Oční séra

Když pleť okolo očí začíná působit unaveně a projevují se na ní známky předčasného stárnutí, povolejte do boje kromě očního krému a gelu také oční sérum! Koncentrované složky této speciální kosmetiky se zodpovědně postarají o váš dlouhotrvající svěží a mladistvý vzhled. Patří k nim kyselina hyaluronová, peptidy, vitaminy, mořské řasy, kofein…

Proč oční sérum? Pro ještě zářivější pohled bez vrásek a váčků

Dobře vybrané oční sérum intenzivně hydratuje pleť a zvyšuje její pružnost, vyhlazuje jemné vrásky okolo koutků, zmírňuje otoky a kruhy pod očima, vypíná pokožku a zanechává ji viditelně zregenerovanou. Některá séra mají spíše protivráskový efekt, jiná se zaměřují na silnější působení proti tmavým kruhům. Stačí zvolit to pravé pro vás, buď podle věku, nebo převládajících potíží. Mezi přednosti očního séra patří i malé praktické balení, ideální na cestování.

Jak správně používat jednotlivé typy očních sér?

Oční sérum se jemně vklepá prsty, případně vmasíruje aplikátorem do vyčištěné pleti očního okolí. Používá se obvykle večer před hydratačním očním krémem, aby mohly zvlhčující, vyživující a vypínací kosmetické složky nerušeně působit během nočního odpočinku. S přispěním nočního očního séra ráno vstanete s rozzářeným pohledem a novou chutí do života.

Existují však i oční séra k rannímu použití, redukující známky únavy. Aplikují se pod oči, ještě před očním krémem, make-upem a korektorem. Jistě uvítáte úspornost a snadné vstřebávání tekutého séra. Většině lidem stačí oční sérum použít nárazově, třeba jedno na jaře a druhé na podzim. Investice do tohoto typu kosmetiky je vyšší, ale bohatě se vyplatí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest