Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Péče o rty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Péče o rty

Rty jsou výraznou částí obličeje a vždy přitahují pozornost. Jak docílit krásných rtů přímo k zulíbání? Stačí denně používat vyspělé přípravky péče o rty a můžete se těšit z jemné, zvlhčené pokožky bez prasklinek a výrazných linek. Rty potřebují vaši péči zejména v období, kdy jsou vystavené vysokým nebo naopak nízkým teplotám a škodlivému UV záření. Získejte a udržujte si sametově hladké rty s našimi přípravky péče o rty!

Balzámy na rty

Rty je nutné nejdříve odlíčit, a to buď odličovacím ubrouskem, nebo čisticím mlékem. V dalším kroku použijte jemný peeling, který pokožku rtů dokonale vyhladí. Po peelingu vždy naneste vyživující nebo hydratační balzám na rty. Pokud se chystáte ven, určitě vyberte balzám s ochranným faktorem. Balzámy na rty pořídíte v podobě tyčinek, malých tub nebo kulatých krabiček, které můžete nosit neustále při sobě.

Krémy na rty

Krémy na rty fungují podobně jako balzámy na rty, ale jejich konzistence řadě uživatelek vyhovuje více. Speciální krém vaše rty precizně promastí, vyživí a zregeneruje. Vyhnete se díky němu tvorbě prasklin či dokonce oparů a postupně také zjemníte vrásky v okolí rtů. Krémy na rty mají většinou balení 15 ml s aplikátorem, díky němuž je nanesete přesně tam, kde potřebujete. Přihodíte je do každé kabelky, v létě s nimi ošetříte rty vysušené sluncem a v zimě zase mrazem. Osvědčené krémy na rty vyrábějí značky Orlane, Talika, Guerlain nebo Chanel.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest