Získejte dárek k nákupu produktů značek L´Oréal Paris, Mixa, Garnier a Maybelline

Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Mezizubní kartáčky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Mezizubní kartáčky

Na zubní hygieně lidem záleží stále více, protože zásadně ovlivňuje stav chrupu ve středním a vyšším věku. Nejdůležitější jsou zubní kartáčky – ty současné zaručují 100% a zároveň šetrné vyčištění zubů a dásní. Vedeme profesionální zubní i mezizubní kartáčky pro dokonalou dentální hygienu, odlišené tvarem, velikostí, výrobcem i šířkou. Jako účinná prevence zubního kazu a zánětu dásní se osvědčily mezizubní kartáčky švýcarské značky Curaprox, která sbírá oborové zkušenosti již od roku 1940. Další možností je značka TePe.

Jak používat mezizubní kartáčky

Kromě běžného zubního kartáčku, který se používá alespoň 2× denně a mění zhruba po čtvrt roce, je třeba 1× denně (večer) použít také mezizubní kartáčky různých šířek (podle doporučení zubního hygienisty). Tyto speciální pomůcky slouží k důkladnému vyčištění mezizubních prostor, na které se často zapomíná. Mezizubní kartáčky je třeba vyměnit maximálně po měsíci.

Přípravky pro ústní hygienu z e-shopu

Objednejte si veškeré přípravky pro ústní hygienu pohodlně online! V e-shopu naleznete na jednom místě zubní a mezizubní kartáčky, zubní nitě, zubní pasty, ústní vody i přípravky pro bělení zubů. Pořiďte vše pro celou rodinu třeba na rok dopředu a pusťte tak z hlavy neustálé dokupování. Mezi zastoupené značky s vynikajícím zákaznickým hodnocením patří Ecodenta, Swissdent a Listerine.

Doprava:
Platba:
Certifikace: