Manikúra

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Manikúra

Nejen obličej, ale i ruce a nehty vypovídají hodně o osobnosti, proto je třeba se jim trvale věnovat. Dokonale upravené nehty můžete mít i v rámci domácí péče, stačí vsadit na osvědčené nástroje a kosmetiku z našeho sortimentu. Vedeme kompletní sady na manikúru i jednotlivé pomůcky: nůžtičky, kleštičky, pilníky, lešticí bloky a další.

Jak postupovat, aneb perfektní manikúra od A do Z

Nejdříve pomocí odlakovače a vatových tamponků odstraňte z nehtů starý lak. Po umytí a vysušení je zkraťte nůžtičkami, případně kleštičkami a dotvarujte pilníkem, s nímž pracujte pouze v jednom směru. Spíše než kovový a papírový pilník se osvědčuje trvanlivý skleněný pilník, který zabraňuje následnému třepení nehtů. Dřívkem nebo špachtličkou zatlačte nehtovou kůžičku. Na hrubší kůži lze použít odstraňovač, případně speciální nůžky.

A přichází zábavná část, totiž nalakování nehtů. Efekt své manikúry posílíte, když s barevným lakem použijete i podkladový a vrchní lak. Hitem jsou gelové laky na nehty, nanášené pohodlně doma bez UV/LED lampy. Pokud neholdujete lakování, završte manikúru důkladným vyleštěním nehtů pomocí pestrobarevného lešticího bloku.

Nejoblíbenější produkty pro domácí manikúru

Velmi žádaná je manikúra italsko-české značky Gabriella Salvete, které se říká také multifunkční nehtová pohotovost. Elegantní souprava vhodná do kabelky obsahuje pilník na nehty, nůžtičky, pinzetu, kleštičky na nehty i špachtličku na zatlačení nehtové kůžičky. U značky Gabriella Salvete se těší oblibě rovněž samostatné nůžky na nehty, skleněný pilník, pěnový oddělovač prstů nebo lešticí blok. V sekci Manikúra si můžete vybrat i dárkové sady zaměřené na komplexní péči o ruce a nehty.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest