Nastavení filtrů

Konturovací paletky

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Konturovací paletky

V kabelce moderní dámy by neměla scházet konturovací paletka – šikovné líčidlo pro doladění makeupu, okamžité zvýraznění tváří a rozjasnění pleti. Dovedným konturováním obličeje podtrhnete své přednosti, skryjete slabší místa a hlavně uděláte vše pro to, abyste zazářila!

Možnosti konturovacích paletek

Velké oblibě se těší konturovací paletky obsahující mix líčidel, například tvářenku, rozjasňovač a bronzer. V malém setu tak získáte vše pro svůj dokonalý make-up. Při výběru konturovací paletky zohledněte svou barevnou typologii. Obecně bledší pokožce padnou světlejší odstíny líčidel, například růžový a broskvový. Snědší pleti zase sluší tmavší tóny, třeba zlatohnědý.

Některé paletky obsahují celou řadu konturovacích odstínů, přičemž tmavé patří na místa, kam přirozeně dopadá stín a světlé na nejvyšší body obličeje. Součástí těchto setů mohou být i korektory pro zamaskování různých problémů pleti – zarudnutí, pupínků či kruhů pod očima.

Jak na správné konturování obličeje?

S pomocí konturovací paletky můžete opticky vytvarovat obličej dle svých představ. Největšího efektu docílíte konturováním lícních kostí. Je to snadné: prstem nahmatejte lícní kost, pod níž je prohlubeň, a právě na toto místo naneste tvářenku. Případně definujte tvar lícních kostí vtáhnutím tváří dovnitř.

Při konturování postupujte směrem od spánků ke koutkům úst. U pudrového líčidla použijte kosmetický štětec, u tekutého, krémového či gelového zase houbičku na makeup. Na štíhlejší obličej nanášejte barvu spíše vodorovněji a na širší svisleji.

Na závěr zvýrazněte své rysy rozjasňovačem, který se obvykle aplikuje nad lícní kosti, na nos, bradu, čelo a jemně i pod oči. Jindy si zase dopřejte bronzer, který dodává tvářím, ale i dekoltu a ramenům zdravý opálený vzhled. Barvu bronzeru zvolte o něco tmavší, než je přirozená barva vaší pleti. S množstvím líčidla to nepřehánějte.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest