Zubní nitě

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Zubní nitě

Zubní nitě efektivně odstraňují plak a zbytky jídla z mezizubních prostorů, zejména u předních zubů, a pomáhají tak v zamezení vzniku zubního kazu a zánětu dásní. Zubní nit uplatníte všude tam, kde nedostanete mezizubní kartáček. Jak zubní nit použít? Odmotejte asi 30 cm a vytvořte smyčku s dvojitým uzlem. Smyčku držte čtyřmi prsty jedné ruky a palcem druhé ruky tak, abyste mohli jemně procházet všechny mezizubní prostory.

Pro důkladné vyčištění mezizubních prostorů

Čištění mezizubních prostorů je stejně důležité jako klasické čištění zubů. Důsledná péče o tato špatně přístupná místa se vám vrátí v podobě zdravého chrupu. Ideálním pomocníkem jsou voskované zubní nitě, které umožňují snadnější zavedení do mezizubních prostorů. Na trhu jsou také zubní vlákna obohacená různými příchutěmi. Výrobci dělají všechno proto, aby svým zákazníkům čištění zubů maximálně zpříjemnili.

Vyzkoušejte i vy osvědčené zubní nitě

Žádaná je například zubní nit s aktivním uhlím My White Secret Charcoal Whitening Floss, vhodná i pro vegany, kterou lze po spotřebování dokoupit samotnou a vložit ji do původní skleněné dózy. Dalším tipem je voskovaná mezizubní páska Swiss Smile Waxed Dental Tape. Snadno se používá a zanechává v ústech svěží chuť.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest