Eau Fraîche

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Eau Fraîche

Eau Fraîche je lahvička s velmi lehkou vůní, příjemný vonný doplněk pro vaši každodenní sebejistotu a dobrou náladu. Může to být svůdný ovocně-květinový mix, harmonie zelených tónů, teplejší orientální dřevitá vůně… Záleží na vašich preferencích, aktuální náladě a také na ročním období. Důležité je, aby vybraná vonná kompozice splynula s vaší osobností a stylem.

Jak poznáte Eau Fraîche?

Eau Fraîche je skutečně jemná vůně, vhodná především k aplikaci na oblečení, protože z pokožky brzy vyprchá. Eau de Fraîche patří k nejvíce ředěným verzím vůní. Obsahuje jen 1–3 % vonných látek, čímž se blíží kolínské a toaletní vodě (Eau de Cologne 3–5 %, Eau de Toilette 4–8 %).

Výběr ideální Eau Fraîche

Vyberte si z naší nabídky Eau Fraîche zvučných značek: Elizabeth Arden, Revlon, Giorgio Armani, Estée Lauder či Jean Paul Galtier. Eau Fraîche patří i mezi populární vánoční, narozeninové či valentýnské dárky. Lahvička s lákavou vůní vaše blízké jistě nadchne, protože tímto dárkem plným emocí dáváte najevo, že jste se do nich snažili vcítit. Při výběru vám mohou napovědět i recenze Eau Fraîche. Uživatelé je často doporučují na základě toho, že se jich přátelé ptají, čím tak krásně voní. Koho by nepotěšil takový kompliment?

Objednejte si Eau Fraîche a další kosmetické přípravky pro celou rodinu pohodlně online. Nechte se okouzlit léty osvědčenými i nejnovějšími vůněmi Eau Fraîche.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest