Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Čisticí pleťové kartáčky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Čisticí pleťové kartáčky

Dopřejte si účinný čisticí pleťový kartáček! Skvěle s ním doplníte kosmetické přípravky na čištění pleti – peelingy, čisticí gely, krémy, vody, mléka, mýdla, pěny a micelární vody. S pomocí čisticího kartáčku dosáhnete vyčištění pleti jako v kosmetickém salonu. Tato chytrá pomůcka odstraní odumřelé kožní buňky, veškerá líčidla i hloubkové nečistoty. Vaše pleť bude prozářená, mladistvá a hlavně zdravá.

Jak používat čisticí pleťový kartáček

Na trhu jsou štětinové čisticí kartáčky s oscilující vibrační hlavicí, případně silikonové sonické kartáčky využívající k důkladnému vyčištění pleti sonických pulzů. Mezi nejlepší značky vyrábějící čisticí pleťové kartáčky patří Clinique. Kosmetičky doporučují používat čisticí kartáčky v domácím prostředí dvakrát týdně po dobu dvou minut, po základním odlíčení pokožky vhodným kosmetickým přípravkem. Máte-li velmi citlivou nebo výrazně aknózní pleť, čisticí kartáček raději nepoužívejte, případně jen model s jemnými štětinami.

Jak se o tuto kosmetickou pomůcku starat

Hlavici čisticího kartáčku je třeba po použití vydezinfikovat, vysušit mimo vlhkou koupelnu a zhruba jednou za čtvrt roku vyměnit. Protože k jednomu přístroji můžete mít řadu hlavic, je čisticí pleťový kartáček dobrou investicí pro domácnost obývanou více ženami. A víte, že si tuto kosmetickou pomůcku oblíbili i muži? Po čištění kartáčkem mají prokrvenou pokožku a méně jim zarůstají vousy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest