Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Dekorativní kosmetika na nehty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Dekorativní kosmetika na nehty

Půvab rukou závisí z velké části na pěstěných nehtech. Se soudobými speciálními kosmetickými pomocníky snadno docílíte pevných, hladkých a krásně lesklých nehtů, na nichž pomocí luxusních laků s radostí vytvoříte atraktivní zdobení. Toužíte po přirozeně nalakovaných nehtech, nebo naopak hodně barevných, míříte na večírek či do kanceláře? Naše nabídka dekorativní kosmetiky na nehty vám předkládá úchvatné laky pro každou příležitost!

Co zahrnuje dekorativní kosmetika na nehty

V rámci dekorativní kosmetiky na nehty vedeme moderní laky na nehty v rozmanitých odstínech, odlakovače (i bez acetonu), přípravky péče o nehty, ale také kleštičky a pilníky pro precizní zastřižení a opilování nehtů na rukou i nohou. Vše dohromady vás dovede k zářícím a zdravě vypadajícím nehtům, které budete svému okolí ukazovat s oprávněnou hrdostí.

Tipy na hvězdné produkty nehtové kosmetiky

V oblasti kosmetiky a pomůcek určených k zušlechťování nehtů proslula zejména americká legenda, značka Sally Hansen. Její laky na nehty dnes pokrývají přes 300 odstínů a pečující nehtová kosmetika opravdu pomáhá. Můžete vyzkoušet i gelové laky na nehty Sally Hansen, které se nanášejí bez použití lampy. Oblíbený je také bělící zpevňující lak na nehty Gabriella Salvete Nail Care Whitener Exclusive nebo vyživující a hydratační olej na nehty téže značky. Frčí rovněž dárkové kazety s laky na nehty od německé značky 2K, které neunikne žádný nový trend v líčení.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest