Rimmel London Radiance Brick

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Radiance Brick

Získejte pleť jako políbenou od slunce! Postará se o to velmi žádaný pudrový bronzer Rimmel London Radiance Brick. Skládá se z více barevných tónů, které lze na tvář aplikovat jednotlivě či v různých kombinacích. Přidejte se k zástupům spokojených uživatelek bronzeru Radiance Brick z celého světa. Noste ho v kabelce po celý rok a uvidíte, jak dobré služby vám poskytne.

Rimmel London Radiance Brick: skvělý bronzer pro dny všední i sváteční

Bronzové či bronzující pudry, známé jako bronzery, jsou rozjasňující dekorativní kosmetikou se zářivými pigmenty. Používají se místo tvářenky pro dosažení opáleného vzhledu, ale i ke konturování obličeje, případně ke svůdnému vystínování očí. Líčidlo Rimmel London Radiance Brick dává pleti přirozenou barvu a zář, jejíž intenzitu regulujete množstvím použitého přípravku. Využijete ho tak ke každodennímu nošení i při slavnostních příležitostech. V létě dodáte s bronzerem Rimmel London Radiance Brick plážovou atmosféru i dnům prožitým ve městě. K nanášení bronzeru zvolte kosmetický štěteček nebo houbičku – dle vašich pocitů a zkušeností.

Líčidlo Rimmel London: malý pomocník pro velké sebevědomí

Rimmel London je jedna z předních značek na celosvětovém trhu dekorativní kosmetiky. Má bohatou historii psanou už od roku 1834, ale hlavně – stálou oblibu. Cenově dostupná líčidla Rimmel London jistě nadchnou i vás. Začít můžete právě bronzerem Radiance Brick a pokračovat třeba matujícím pudrem, objemovou prodlužující řasenkou, lesklou rtěnkou, pečujícím lakem na nehty… Každé z líčidel Rimmel London je malým, ale významným pomocníkem pro vaše každodenní sebevědomí.

Doprava:
Platba:
Certifikace: