Ústní spreje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Ústní spreje

V rychlém tempu moderního života, kde image hraje stále významnější roli, jsou trendy doplňky tím, co potřebujeme. Pomáhají nám vyčnívat, odrážejí naši osobnost a ukazují, kde stojíme v dnešním světě. A mezi tyto stylové doplňky patří ústní spreje. S těmito pomocníky se okamžitě zbavíte nepříjemného dechu a získáte potřebnou svěžest. Nenápadné lahvičky s ústními spreji vám dopřejí pocit sebejistoty, a to kdykoli a kdekoli.

Pro okamžitou svěžest a sebevědomí

Ústní spreje jsou navrženy tak, aby neutralizovaly zápach z úst a případně i posilovaly sliznici ústní dutiny či působily protizánětlivě. Jsou snadno přenosné, což z nich činí ideálního společníka pro váš každodenní život. Stačí jeden dva nástřiky a jste připraveni vyrazit s pocitem svěžesti a jistoty. Ústní spreje nabízejí řadu chutí a aromat, třeba mentol, citrus nebo eukalyptus. Jsou vhodné pro každou příležitost. Můžete je mít stále po ruce – v kabelce, v autě, na pracovním stole – a sáhnout po nich v případě náhlé potřeby, před nečekanou společenskou událostí a podobně.

Doplněk k základní ústní hygieně

Přestože ústní spreje neposkytují dlouhodobou péči o zuby, jsou skvělým doplňkem k vaší základní ústní hygieně. S ústním sprejem můžete mít jistotu příjemného dechu i během hektického dne. Nezáleží na tom, zda jste ve společnosti nebo o samotě. Od okamžitého komfortu v ústní dutině vás dělí jen jedno stisknutí praktického spreje!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest