Rimmel London Lasting Radiance

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Lasting Radiance

Objevte make-upy a korektory z řady Rimmel London Lasting Radiance, které vám poskytnou dvojí službu. Zakryjí nedokonalosti pleti a zároveň ji rozzáří, aby vypadala svěže a odpočatě. Díky těmto důmyslným líčidlům jste během chvilky připravena vykročit do světa s nejlepším možným vzhledem!

Rimmel London Lasting Radiance: rozjasněte svou pleť a zapomeňte na nedokonalosti

Nejdříve na vyčištěnou a hydratovanou pokožku naneste prsty, štětcem či houbičkou make-up Rimmel London Lasting Radiance SPF25. Získáte s ním střední krytí a sjednocení, efektivní ochranu před škodlivým UV zářením a jako přidanou hodnotu působivé rozjasnění pleti díky výtažku z perel. Následně aplikujte na tmavé kruhy pod očima, skvrny a další drobné nedostatky korektor a rozjasňovač v jednom z řady Rimmel London Lasting Radiance, obohacený vitamínem C. Oba přípravky splynou s přirozeným tónem vaší pleti a mimořádně zvýší vaši atraktivitu i sebevědomí.

Značka se pyšní širokou nabídkou barev a odstínů

Značka Rimmel London proslula svým novátorským přístupem, odrážejícím světové módní trendy. Pyšní se i širokou nabídkou barev a odstínů, které umožňují každé ženě vyjádřit svou osobnost a jedinečnost. Nejinak je tomu u řady Rimmel London Lasting Radiance. U make-upu lze vybírat od nejsvětlejšího odstínu Light Porcelain po nejtmavší Natural Beige, korektor nabízí odstíny Ivory, Classic Beige, Soft Beige, Nude či tmavší Fawn. Vybere si uživatelka každého barevného typu. Všeobecně se na zimu doporučuje světlejší a na léto mírně tmavší make-up. Zajímavých efektů docílíte i kombinováním dvou nebo tří odstínů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest