Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Objem
-
Pleť dle věku
Přírodní

Krémy na krk a dekolt

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Krémy na krk a dekolt

Krém na krk a dekolt účinně hydratuje, vyživuje a zpevňuje pokožku míst, na nichž jsou známky stárnutí velmi patrné. Každodenní péče o dekolt, krk i poprsí včetně ochrany těchto partií před slunečními paprsky a dalšími nepříznivými vlivy se vám jednoznačně vyplatí. Předejdete vzniku hlubokých vrásek a nevzhledných pigmentových skvrn, které mohou navíc představovat zdravotní riziko. Důležité je samozřejmě i estetické hledisko. Díky dobrému krému na krk a dekolt můžete v létě směle vyrazit do ulic s hlubokým výstřihem, nebo svůj půvab předvést v odvážných večerních šatech.

Jak krémy na krk a dekolt pečují o pleť?

Výrobky z řady péče o dekolt a krk od předních světových kosmetických značek pleť intenzivně hydratují a dodávají ji koncentrované výživné látky. Sjednocují pokožku, podporují tvorbu kolagenu, minimalizují výskyt vrásek a nedokonalostí pleti, kterou zanechávají svěží, hladkou a pevnou.

Jak správně nanášet krém na krk a dekolt?

Zpevňující krém aplikujte na krk a dekolt po večerním vyčištění pleti. Věnujte pozornost i zadní části krku, pokožce za ušima a bradě. Povolení pokožky krku, dekoltu a vznik dvojité brady odvrátíte také současnou jemnou masáží. Z hormonálních změn a působení gravitace si nemusíte dělat vrásky. Stačí, když k denním a nočním krémům přidáte speciální krémy na krk a dekolt

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest