Odličovací tampony

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Odličovací tampony

Každá dáma ví, že odličování je klíčovou součástí denní rutiny. A když přijde na odstraňování make-upu, neexistuje nic lepšího než dobrý odličovací tampon. Tyto kouzelné maličkosti jsou skvělé jak pro odstraňování tvrdošíjného make-upu, tak pro důkladné ranní a hlavně večerní vyčištění pokožky. Odličovací tampony jsou šikovné, snadno použitelné i víceúčelové, proto by neměly chybět v žádné domácnosti.

Stačí jeden kus a pokožka je hned o něco zdravější a krásnější!

Tampony nasáklé vhodnou odličovací kosmetikou vám pomohou vyčistit pleť a odstranit všechny nečistoty, které na ní ulpěly během dne. Můžete je použít na obličej, oči, rty a dokonce i na jiné části těla. Rychle vás zbaví make-upu, potu i nadměrného mazu. Protože jsou malé a lehké, hodí se také na cesty. Z množství velikostí a tvarů si jistě vyberete nejlepší variantu pro své potřeby. Odličovací tampony jsou pro vás vždy připraveny, abyste vypadali svěže a fantasticky.

Proč zvolit pratelné odličovací tampony?

Při výběru odličovacích tamponů byste měli zvážit jejich udržitelnost. Chcete-li snížit svůj ekologický otisk, zvolte pratelné odličovací tampony s velkou výhodou opakovaného použití. Takže místo toho, abyste každý měsíc kupovali nový balíček tamponů, které se poté hromadí na skládce, můžete si pořídit na dlouhý čas několik kusů pratelných odličovacích tamponů. Použitý tamponek jednoduše vyperete v mýdlovém roztoku, případně v pračce, a necháte uschnout. Pokud zařadíte do svých kosmetických rituálů praktické a udržitelné odličovací tampony, určitě nebudete litovat!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest