Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Sety a paletky na obočí

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Sety a paletky na obočí

Obočí patří mezi stěžejní části obličeje, které dokážou určit jeho celkový výraz a vzhled. Správně vytvarované a vymodelované obočí přitáhne pozornost k vašim očím a dokonale podtrhne jejich krásu. Zatímco dříve se ženy musely spokojit s pinzetou a tužkou na obočí, dnešní doba přináší spoustu kosmetických pomocníků, které vám s úpravou obočí pomohou.

Úprava obočí s profesionálním výsledkem

Na trhu dnes seženete pestrou škálu přípravků pro dokonalý tvar, doplnění hustoty obočí nebo zvýraznění jeho barvy. Miliony žen si v posledních letech oblíbily pudry a paletky, gely, řasenky i pomády, s jejichž pomocí dosáhnete perfektního vzhledu vašeho obočí. Jakmile se s nimi naučíte pracovat, vaše obočí se stane dokonalou ozdobou vašeho obličeje.

Paletky na obočí a kompletní sady

Chcete-li mít všechny potřebné přípravky pro úpravu obočí po ruce, vyberte si sadu nebo paletku, v nichž najdete kompletní výbavu. Paletky zpravidla obsahují barevné stíny či pudry na obočí spolu s praktickým aplikátorem, v některých najdete dokonce i pinzetu a mnohé další pomůcky. Vaše obočí bude naprosto dokonalé. Vždy a všude!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest