Žehličky na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Žehličky na vlasy

Jak už to mezi ženami bývá, většinou touží po tom, co zrovna nemají nebo nemohu mít. A tak bude žena s rovnými vlasy závidět té kudrnaté její roztomilé vlnky a kudrliny, zatímco žena s vlnitými vlasy sní o dokonale rovném a hladkém účesu. Ale žádný strach, tuto zapeklitou situaci dnes již dokážeme efektně vyřešit a ani kvůli tomu nemusíme navštívit kadeřnický salon. Máte krepaté, vlnité či neposlušně kudrnaté vlasy? Hravě je zkrotíte a vyhladíte pomocí žehličky na vlasy!

Jak si vybrat žehličku na vlasy?

Jestli se nedokážete zorientovat v široké nabídce žehliček na vlasy, poradíme vám. Největší pozornost věnujte nejen povrchu žehlicích ploch, ale také jejich velikosti, důležitá je i možnost nastavení teploty žehlení. Žehlicí plochy vaší nové žehličky na vlasy by měly být z kvalitního materiálu, jako je třeba teflon, keramika, sklokeramika, turmalín nebo mramor. Železným povrchům se raději obloukem vyhněte. Široké plochy jsou ideální pro dlouhé vlasy a urychlují čas žehlení, užší plochy pak můžete vedle žehlení vlasů využít i pro jejich natočení.

Žehlení vlasů a vysoká teplota

Jemnější a poddajnější vlasy si vystačí s teplotou v rozpětí mezi 100 a 130 °C, silnějším vlasům nastavte teplotu ještě o něco vyšší. Právě proto je tak důležité, abyste na své žehličce na vlasy mohla teplotu regulovat. Čím vyšší teplota, tím více může poškodit vaše vlasy. Při použití žehličky na vlasy proto vždy doporučujeme použít ochranný přípravek pro tepelný styling, který vlasy efektně chrání během žehlení a předchází jejich poškození. Jakou žehličku na vlasy si vyberete?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest