Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť dle věku
Přírodní
Cruelty free

Masky na oči

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Masky na oči

Už ve věku okolo 20 let lze pozorovat na tenké, citlivé a namáhané pokožce očního okolí projevy stárnutí: dehydrataci, linky, vrásky, ztrátu pružnosti, otoky a kruhy. A co teprve ve 30, 40, 50 a více letech… S postupujícím věkem se přidávají pokleslá víčka, podrážděnost a další viditelné známky únavy, bohužel patrné i bezprostředně po dostatečném vyspání.

Omlazujte a rozjasňujte oční okolí speciálními maskami!

Naštěstí současná vyspělá kosmetika přichází s efektivním řešením. Zařaďte do své rutinní péče kromě očních krémů a gelů také masky na oči. Pro tyto intenzivní kosmetické přípravky je typické příjemné použití a skvělé výsledky – nevzhledné kruhy pod očima mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Masky na oči pleť zpevní, hloubkově zvlhčí, ochladí, osvěží, zredukují linky a vrásky. Některé i zmírní namáhání a napětí očních kontur. Jsou prostě celkově omlazující a rozhodně velmi užitečné. Mezi účinné složky kosmetických očních masek patří výtažky z mořských řas, kyselina hyaluronová, vitamin E…

Jakým způsobem se používají masky na oči?

Maska kopírující anatomii očního okolí se přikládá na pokožku a po odstranění ochranného filmu nechává působit potřebnou dobu. Po sejmutí je třeba zbytek přípravku opláchnout, odlíčit, případně vmasírovat do pokožky. Podobně působí slupovací gelové oční masky. Existují také masky na oči ve formě krémů, které se na pleť nanášejí několikrát týdně nebo i denně a nechávají se vstřebat. Udržujte si svěží a mladistvý vzhled očního okolí pomocí pečlivě vybrané masky na oči. K nejžádanějším značkám patří Gabriella Salvete, Pilaten či Garnier.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest