Rimmel London Match Perfection

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Match Perfection

Chcete mít každý den jemnou, svěží a bezchybnou pleť? Pořiďte si líčidla značky Rimmel London, která do celého světa šíří trendy přímo z uznávaného centra módy, britské metropole Londýna. Rimmel je za vynikající ceny, přičemž dle mínění zákazníků kvalitou předčí i dražší značky.

Rimmel London Match Perfection: Ideální make-up

Kosmetická řada Rimmel London Match Perfection zahrnuje moderní lehké, prodyšné a přirozeně působící make-upy, pleťové pudry i korektory. Jejím základním výrobkem je make-up Match Perfection Foundation SPF20, který spolehlivě zamaskuje nedokonalosti pleti. Na pokožku se dobře nanáší, ihned k ní přilne a kromě barevného sjednocení ji také hloubkově zvlhčí a vyživí. Nedílnou součástí jeho působení je i ochrana pleti před slunečním zářením a dalšími nepříznivými vlivy. K zafixování make-upu a vytvoření sametového vzhledu pokožky obličeje a dekoltu je určený pudr Match Perfection. Patří k němu labutěnka s praktickým štětečkem pro rychlou aplikaci. K rozjasnění očního okolí použijte korektor Match Perfection Skin Tone 2in1 Concealer.

Sjednoťte pleť líčidly Rimmel London Match Perfection

Nejprodávanější varianta make-upu Rimmel London Match Perfection je 010 – Light Porcelain. Odstínů je však celá řada a díky dostupné ceně produktu s nimi můžete i experimentovat nebo je kombinovat. Hrou světla a stínů jednoduše zeštíhlíte obličej, zvýrazníte oči, lícní kosti a dekolt, případně zúžíte nebo zkrátíte nos a bradu. Kosmetická řada Rimmel London Match Perfection se při tom stane vaším dokonalým pomocníkem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest