Přípravky pro lesk vlasů

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky pro lesk vlasů

Zdají se vám vaše vlasy suché, roztřepené, bez lesku? K tomu je neustále s lítostí ztrácíte všude po bytě? Nezoufejte, pomoc je nablízku. Především podpořte lesk vašich vlasů správnými potravinami – zařaďte do jídelníčku lososa, mrkev, oříšky, semínka, listovou zeleninu a také dostatek vajíček s prospěšným biotinem, jehož nedostatek způsobuje kromě jiného i předčasné šedivění vlasů. Ruku v ruce s úpravou jídelníčku vyživte a uhlaďte poškozené vlasy chytře vybranou kosmetikou, která zároveň zvýší jejich přirozený lesk.

Zdravé a krásné vlasy jsou také lesklé vlasy!

Okouzlujícího lesku vám pomohou dosáhnout přípravky vlasové kosmetiky, které jsou určené speciálně na podporu lesklých vlasů. Některé se starají o lesk již během mytí, další fungují jako bezoplachová péče. Trh nabízí rovněž účinné vlasové oleje, které vlasy doslova obšťastňují živinami i nádherným leskem. Předvýběr jsme už udělali a na vás je konečná volba, při níž se můžete orientovat podle značky, popisků či zákaznických tipů. Pak už jen s úsměvem přijímejte komplimenty na vaše husté a lesklé vlasy, třeba zrovna splývající na rozevláté letní šaty…

Nejprodávanější přípravky pro lesk vlasů

Na přední příčky oblíbenosti u nás vyšplhal sprej pro zářivý lesk vlasů (včetně blonďatých) Schwarzkopf Osis+ Sparkler, sprej s orientální vůní Orofluido Super Shine Light Spray a lak s extrémním leskem Tigi Bed Head Headrush Spray. Zdravých, hedvábně lesklých vlasů dosáhnete rovněž s mlékem Kallos Cosmetics KJMN Shine Milk či s přípravky celosvětově uznávaných značek Revlon a Wella. Vyzkoušejte například luxusní vlasový lesk Wella SP Exquisite Gloss, který navíc ochraňuje vlnité vlasy před vlhkostí. Aplikuje se jen v několika kapkách na vlhké či suché vlasy a lahvičku umístíte i do mini kabelky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest