Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Bomby do koupele

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Bomby do koupele

Užijte si šumění, barvy, vůně a péči speciálních kosmetických produktů – bomb do koupele! Připravíte s nimi nevšední, zábavné a nezapomenutelné koupání pro děti od 3 let, ale i skvělý relax pro dospělé. Použití je snadné: šumivou bombu prostě vhoďte do vany s horkou vodou a nechte rozpustit.

Je bomba „zdravá“ koupelová kosmetika?

Bomby do koupele kromě zvýšení atraktivity lázně a příjemné vůně zjemňují a zvlhčují pokožku, aniž by na ní zanechávaly mastný film. Můžete je tedy pro svou rodinu použít s plnou důvěrou. Vyhněte se jen kontaktu s očima a s příliš citlivou nebo poškozenou pokožkou.

Nechte své starosti jednoduše vyšumět

Jaké bomby do koupele frčí nejvíce? V popředí uživatelského zájmu jsou bomby do koupele pro veselou koupel dětí, například od značky Gabriella Salvete, obohacené vůní třešní či borůvek. Hodně žádaná je i světle zelená bomba do koupele s něžnou vůní uklidňujících bylinek. Další relaxační šumivá koupel může vonět mangem a pomerančem nebo růží. Značka I Heart Revolution přináší gurmánské bomby do koupele s vůní čokolády, žvýkačky, kokosu, donutu… i oblíbené dárkové sady s touto kosmetikou.

Nuže „odpalte“ tu správnou bombu do koupele – a hravé domácí wellness může začít!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest