Rimmel London Glam Eyes

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Glam Eyes

Tekuté oční linky Rimmel London Glam Eyes patří ke kosmetickým bestsellerům už po generace. Toto nalíčení sice vyžaduje trochu cviku, ale je velmi efektní: jak pro mladičkou party girl, tak pro femme fatale od třicítky výše. Stačí respektovat tvar oka a s věkem (obvykle až po čtyřicítce) ubrat v délce vykreslené linky. Pro dokonalý výsledek tekuté oční linky před každým použitím protřepejte, čímž zajistíte rovnoměrnou hustotu pigmentu.

Rimmel London Glam Eyes: oční linky pro slavnostní makeup

S očními linkami Rimmel London Glam Eyes zazáříte i na prestižní večerní akci. Nadchne vás jejich výrazný odstín, krémové složení, jednoduché nanášení s přesným zacílením i mnohahodinová trvanlivost bez rozmazávání. Značka Rimmel London, která stojí za linkami Glam Eyes, čerpá inspiraci z britského hlavního města Londýna, místa mnoha stylů, kde se mísí všechno se vším a nic nepřekvapuje. S očními linkami Rimmel London Glam Eyes ovšem dodáte šmrnc jakémukoli outfitu kdekoli na planetě. Důvěřujte osvědčené a cenově dostupné britské značce.

Jakou barvu oční linky Glam Eyes zvolit podle svého typu?

Atraktivního orámování očí docílíte s linkou Glam Eyes v odstínu 001 Black Glamour i 002 Brown Velvet, tedy s černou i hnědou. Všeobecně platí, že hnědá působí měkčeji, tudíž se hodí pro světlejší typy žen a také ve zralejším věku. Na divokou noční party si však určitě vytvořte nápadné, sexy černé kočičí oči!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest